Recenze Croozer

Přidáno: 19. února 2011

Zakoupeno v CYKLO WORLD

• Nejlepší cena na trhu. Již jsme měli zkušenosti s Croozer Kid 1 a starším modelem Croozer Kid 2.
  • Jediná negativná věc je síťka, přes kterou prochází prach, takže je po jízdě na kole dítě celé zaprášené. A ve vedrech nelze použít plastový kryt.

Produkt jsme si vybrali po zkušenostech s Croozer Kid 1 (ten byl náš) i 2 (od příbuzných), se kterými jsme byli naprosto spokojeni. Používáme ho nejen za kolo nebo na bruslení, ale také se s ním velmi dobře jzdí v terénu, např. v lese mimo cesty.
Tento produkt mohu jen doporučit a to i po rozhovorech s jinými lidmi, kteří Croozer používají.

Přidáno: 17. listopadu 2010

Zakoupeno v CYKLO WORLD

• Vozík je dobře ovladatelný, zatím jsem používala jako jogger a jsem moc spokojená. Také se mi líbí velký úložný prostor vzadu, kde se vejde opravdu moc věcí, v mém případě i větší nákup.

Tento produkt jsem si vybrala kvůli vybavení a také ceně. Užívám teprve týden, ale zatím jsem nenašla nic, co by mi na produktu vadilo.

Přidáno: 17. října 2010

Zakoupeno v CYKLO WORLD

• spokojnost s kvalitou prevedenia cyklovozika pri jazdach s pozicanymi vozikmi.
  • doporucujem vyrobcovi dodavat polstrovanie na popruhy (tak ako maju napr. kociky), lebo ked dieta zaspi a pada mu hlava tak ho popruhy rezu do krku.

pozicali sme si v pozicovni niekolko vozikov, drobcovi sa pacilo, najspokojnejsi sme boli so znackou croozer. Vyhovuje vybava, kvalita prevedenia, nehrkoce pri jazde. Odporucam rodicom, ktorych dieta uz sedi a maju moznosti kam ist.

Přidáno: 17. září 2010

Zakoupeno v CYKLO WORLD

Jsme spokojeni, jen neprojede brankou do skolky :-( a musime jej nechavat venku. Snad jej i dnes odpoledne najdeme, nebo aspon se vsemi koly...

Přidáno: 22. srpna 2010

(naposledy upraveno 22. srpna 2010)

Zakoupeno v CYKLO WORLD

• Naprosto úžasný.Uvnitř prostorný, neskutečně velký úložný prostor. Na složení či rozložení stačí snad jedna minuta.
  • Krom originálního cizojazyčného návodu k použití byl přiložen pouze okopírovaný návod k použití v češtině a to ve zmenšeném formátu, jehož obrázky byly velmi špatně čitelné a často jsem jej musela s originál cizojazyčným návodem k konfrontovat. Chyběl český návod k připevnění předního nárazníku. (to víte, ženská potřebuje návod do detailu)
  • Pozor na rozbalování, podařilo se mi nastřihnout boční slídu.
  • Nejsem si stoprocentně jistá, zda mohu používat vozík za kolo na veřejných komunikacích.

Líbí se mi doživotní záruka na pevnou konstrukci.
Báječný vozík za kolo, děti jsou spokojené.
Pro mne je mnohem pohodlnější jet na kole s vozíkem než s dětskou sedačkou.
Pokud jezdí spolu sourozenci, často se o něco přou.
Pro netrénovaného člověka je jízda s vozíkem vcelku namáhavá. Já osobně mám do kopce co dělat.
Budu muset dokoupit odpružení, protože na našich rozbitých vedlejších cestách si děti často stěžují. Především naše dvouletá dcera.
Pozor na rozbalování, podařilo se mi nastřihnout boční slídu.

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. července 2010

(naposledy upraveno 23. července 2010)

Zakoupeno v Korunka.cz

nemohl jsem ho zatím vyzkoušet, jelikož nám zatím nebyl dodán miminkovník

Přidáno: 3. července 2010

(naposledy upraveno 3. července 2010)

Zakoupeno v CYKLO WORLD

• Vozíky za kolo jsou super, na kratší i středně dlouhé trasy - super.
  • Sedačky jsou uzpůsobeny pouze pro polohu polosed a když děti usnou, jsou hodně "zalomené". Hlavička není v moc dobré poloze, ve spánku přepadává dopředu i doboku. Pokud se vozík používá jako kočárek, ne všude (obchody) se s ním díky jeho šířce dostanete.

Moje děti jsou ve vozíku rády, mají tam dost místa na hračky, svačinku a rozhodně ho preferují více než klasický kočárek. Kromě toho vozík je lehčí a díky velkým kolům také snáze ovladatelnější než kočárek. I ve sněhu

Ověřený zákazník ONLINE-SPORT.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. června 2010

(naposledy upraveno 8. června 2010)

Zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• pohodlné sezení pro děti
  • pětibodové pásy
  • snadné a velmi rychlé přepojení k jinému kolu (hlavně díky druhému čepu, který byl součástí sady)
  • šířka a vlastně celková objemnost vozíku (více než 80 cm, takže neprojede klasickými dveřmi)

S vozíkem jsme velmi spokojeni, kvůli jeho váze a rozměrům a také tomu, že máme jiné možnosti, jej příliš nevyužíváme jako kočárek.
Na kole s ním ale jezdíme velmi rádi, v sezoně i několikrát týdně, slouží již rok velmi dobře (momentálně vozíme dva kluky - 4 a 2 roky). I když jsem měla obavy, uvezu ho bez větších potíží i s osazenstvem, ač nejsem nijak trénovaná.

Přidáno: 22. dubna 2010

(naposledy upraveno 22. dubna 2010)

Zakoupeno v CYKLO WORLD

• Je to vyborny vozitko pro deti....

je proste dokonaly...

Přidáno: 20. března 2010

(naposledy upraveno 20. března 2010)

Zakoupeno v CYKLO WORLD

• bezpečnost, tvarování sedaček, prostornost, cena
  • odpružení

výborné jízdní vlastnosti, superlehký jako kočárek, hezký design, lehká manipulace, rozkládání i skládání vozíku.

Zobrazuji 21 - 30 ze 30 recenzí 1 [ 2 ]